Něco navíc

Našimi partnery jsou české firmy a jejich zlaté ručičky. Zbožňujeme jejich výrobky a také rády podporujeme jejich práci, takže několikrát do roka pořádáme hromadné objednávky 🤩 

 

Ve známém časopise Pes přítel člověka vychází každý měsíc články trenérek psí školy, zejména Petry Pekárkové, nicméně sem tam se objeví články z pera Lenky Švondrové i Kristýny Lutnerové.

A protože je Lenka nejenom skvělá trenérka, pisatelka, ale také talentovaná fotografka, její záběry jsou v každém díle. Na nich se nezřídka objevují Click dog týmy, buď na fotkách z běžných tréninků, nebo výjezdních seminářům či dalších zážitků s našimi chlupatými parťáky.

 

Zvýhodnění u e-shopů Sweet Energy, Snufi, Mutt&Go Pamlskového ráje, mohou čerpat týmy, které s námi pravidelně a dlouhodobě trénují. Mutt&Go a Pamskový ráj nabízí nádherné věci s různými druhy Click dog potisků. Pro slevový kód si napište :)

Všichni partneři nám také pomáhají při oceňování vítězů v online kurzech, hrách, výzvách. Za to jim moc děkujeme!

                                                                          

 

Semináře, intenzivky, zkoušky a další akce pořádané psí školou:

Pravidelné týmy trénující v Click dog, není důležité pod kterou trenérkou, mají výhodu přednostního přihlašování na naše akce. Je-li to, vzhledem k finanční náročnosti akce možné, je zvýhodněn také samotný poplatek.

 

Tréninková podpora:

O naše týmy se staráme i mimo lekce. Rády je podpoříme, nasměrujeme přes e-mail, Fb, video konzultace i telefon. Pomůžeme s přípravou na svod, bonitaci, uchovnění. U Border collií částečně také s chovem, výběrem vhodného protějšku (obecná doporučení vzhledem k povaze, drivu, zdraví, velikosti, případným mínusovým stránkám jedince).

Při nenadálých zdravotních a psychických obtížích hledáme řešení, jsme schopné doporučit vhodné veterináře, fyzioterapeuty...

 

Kalendář psí školy Click dog:

Od roku 2019 vytváří Lenka Švondrová (ŠleFoto) kalendář se psy klientů psí školy. Kalendáře jsou dle nabídky buď stolní, nebo nástěnné a je možné objednat libovolné množství. 

Do kalendáře se dostávají pečlivě vybrané týmy, vždy podle "zásluh" :)). Než jde do prodeje, vědí, kdo v něm je, pouze trenérky. Díky tomu je kalendář velkým překvapením, zejména pro ty, kteří v něm jsou. Ti ho navíc mají zadarmo!