Něco navíc

 

Našimi partnery jsou české firmy a jejich zlaté ručičky. Zbožňujeme jejich výrobky a také rády podporujeme jejich práci, takže několikrát do roka pořádáme hromadné objednávky 🤩 

 

 

Zvýhodnění u e-shopů Sweet Energy, Snufi, Mutt&Go Pamlskového ráje, mohou čerpat týmy, které s námi pravidelně a dlouhodobě trénují. Mutt&Go a Pamskový ráj nabízí nádherné věci s různými druhy Click dog potisků. Pro slevový kód si napište :)

Všichni partneři nám také pomáhají při oceňování vítězů v online kurzech, hrách, výzvách. Za to jim moc děkujeme!

                                                                          

 

Semináře, intenzivky, zkoušky a další akce pořádané psí školou:

Pravidelné týmy trénující v Click dog, není důležité pod kterou trenérkou, mají výhodu přednostního přihlašování na naše akce. Je-li to, vzhledem k finanční náročnosti akce možné, je zvýhodněn také samotný poplatek.

 

Tréninková podpora:

O naše týmy se staráme i mimo lekce. Rády je podpoříme, nasměrujeme přes e-mail, Fb, video konzultace i telefon. Pomůžeme s přípravou na svod, bonitaci, uchovnění. U Border collií částečně také s chovem, výběrem vhodného protějšku (obecná doporučení vzhledem k povaze, drivu, zdraví, velikosti, případným mínusovým stránkám jedince).

Při nenadálých zdravotních a psychických obtížích hledáme řešení, jsme schopné doporučit vhodné veterináře, fyzioterapeuty...